ŚLUSARZ - SPAWACZ

RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ - SPAWACZ

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Obowiązki:

  • przygotowywanie materiałów do spawania
  • spawanie i montaż elementów ze stali nierdzewnej zgodnie z dokumentacją techniczną
  • szlifowanie detali
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach spawalniczo – ślusarskich minimum 1 rok
  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • premie i dodatki do wynagrodzenia zasadniczego
  • pracę w przyjaznym środowisku dla pracownika
  • podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: . z dopiskiem PRODUKCJA.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm. o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”