Ankieta gwarancyjna


Prosimy Państwa o ocenę kotła w skali od 1 do 5 (1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa) w następujących kategoriach:

1. Tylko podanie wszystkich wymaganych danych w ankiecie, oraz przesłanie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia montażu kotła umożliwi przedłużenie gwarancji.

2. Przesłanie wypełnionej ankiety jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Zgłaszającego/Klienta przez firmę Rakoczy Stal Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.

3. Każdy Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

4. Dane osobowe: imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz numer telefonu, przekazane przez Zgłaszających/Klientów będą przetwarzane przez Rakoczy Stal Sp. z o.o. w celu: 
przesłania pisemnego potwierdzenia przedłużenia o 6 miesięcy gwarancji na kocioł, 
zebrania opinii o produktach i świadczonych usługach, 
marketingu własnego produktów i usług zgodnie z art. 23 ust. 4 Ustawy o ochronie danych osobowych.

5. Zgodna na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale konieczna do prawidłowego przetworzenia zgłoszenia. 

Powered by BreezingForms

Twoje dane są bezpieczne!

Nie obawiaj się powierzyć nam swoich danych. Szanujemy Twoją prywatność i Twój spokój. Nie zasypiemy Twojej skrzynki mailowej spamem, którego nie chcesz. Nigdy nie udostępnimy Twoich danych osobowych innym podmiotom bez Twojej zgody! Twoje dane osobowe mogą być w każdej chwili usunięte z naszej bazy danych na Twoją prośbę.

Bezpieczne przetwarzanie danych osobowych w naszej firmie zostało potwierdzone niezależnym audytem i poświadczone poniższym certyfikatem.