Doświadczenie i nowoczesność

Pół wieku doświadczenia

Pół wieku doświadczenia

Od niemal 50 lat firma Rakoczy produkuje najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwo stałe, zapewniając użytkownikom solidne i trwałe produkty oraz najniższe koszty ogrzewania. Firma Rakoczy to firma rodzinna, która jest mocno związana z Podkarpaciem i posiada całkowicie polski kapitał.

Pierwsze kotły Rakoczy powstały w latach 70'. Trwałość i wysoka jakość urządzeń oraz pasja, która odzwierciedlała się w nietypowych jak na tamte czasy rozwiązaniach sprawiły, że kotły Rakoczy stały się produktem poszukiwanym i cieszącym się dużym zaufaniem. Oprócz produkcji kotłów nasza firma wykonywała na terenie Podkarpacia sieci gazowe, instalacje sanitarne i grzewcze.

Czytaj więcej
technologia produkcji

Innowacyjna technologia produkcji

Firma Rakoczy dysponuje jednym z najnowocześniejszych w Europie parków maszynowych, wyposażonym w niemieckie i szwajcarskie urządzenia najwyższej, światowej jakości. Innowacyjna technologia produkcji, doskonale wykwalifikowana kadra inżynierska, rozbudowane działy kontroli i wdrążania nowych rozwiązań technicznych oraz badania sprawności i parametrów energetycznych kotłów w połączeniu z niemal 50 letnim doświadczeniem w produkcji kotłów stawiają nasze produkty w czołówce polskich i europejskich producentów urządzeń grzewczych. 

Dlaczego warto wybrać kotły RAKOCZY?

Czytaj więcej
W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą

Nasza firma wprowadza w swej działalności wiele rozwiązań sprzyjających środowisku naturalnemu.

Jednymi z istotniejszych są:

  • wprowadzenie cięcia laserowego, które zmniejsza emisję tlenków węgla 
    i pyłów w porównaniu do innych metod cięcia stali,
  • malowanie proszkowe wyrobów eliminujące emisję szkodliwych związków lotnych do atmosfery.

Najważniejszym jednak atutem jest posiadanie w ofercie produktów umożliwiających użytkownikom ogrzewanie domów w zgodzie z naturalnym ekosystemem.

Czytaj więcej